By | دسامبر 28, 2015

در دنیای امروز، یادگیری زبان های مختلف یک مزیت مهم محسوب می شود و نقش مهمی در پیشرفت کار و تجارت های بزرگ دارد. آموزش هر زبان، کارایی مخصوص به خود را دارد و بستگی به هدف شما از یادگیری زبان دارد. یکی از مزایای مهم یادگیری زبان تقویت ذهن و بالا بردن مهارت های تصمیم گیری است. آموزش زبان های جدید ذهن را به چالش می کشد. با یادگیری زبان های مختلف می توانید درآمد خود را افزایش دهید و با افراد مختلفی در سراسر جهان همکاری داشته باشید. یادگیری زبان های جدید نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. در آموزشگاه زبان برتر شما می توانید به یادگیری زبان های زنده دنیا بپردازید.

آموزش زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها الویت دارد چون زبانی بین المللی است و هم این که ایالت متحده بزرگ ترین اقتصاد دنیا را دارد. بیشتر شرکت های خارجی تمایل به استخدام افرادی دارند که دو زبانه هستند و کارمندانی را به کار می گیرند که به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند. یادگیری زبان انگلیسی شانس شما را برای پیدا کردن شغل های جدید افزایش می دهد و این امر موجب بالا رفتن درآمد شما می شود. روش های مختلف و جدیدی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. آموزش زبان انگلیسی به شما کمک می کند به عنوان یک کارمند یا دانشجو، موفقیت های بیشتری کسب کنید. زبان انگلیسی زبان اصلی بسیاری از کشورها از جمله کانادا، آمریکا، انگلیس، استرالیا و نیوزلند است. افرادی که قصد مشارکت و همکاری با شرکت های تجاری انگلیسی زبان را دارند، با یادگیری زبان انگلیسی به طور حرفه ایی می توانند در کسب و کار خود پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. در موسسه زبان انگلیسی برتر در تهران شما می توانید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید.

روش های مختلف آموزش زبان انگلیسی برای پیشرفت شغلی:

 • یکی از بهترین روش ها برای یادگیری و بهبود مکالمه برای برقراری ارتباط با شرکت های خارجی، هم صحبت شدن با افرادی است که زبان مادریشان زبان انگلیسی است.
 • برای یادگیری بهینه تر زبان انگلیسی، بهتر است کودکان از سن 3 سالگی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. شما می توانید کودکانتان را در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای کودکان آموزشگاه زبان برتر ثبت نام کنید تا زبان انگلیسی را سریع تر بیاموزند.
 • مطالعه مقاله های تجاری به زبان انگلیسی نقش مهمی در آموزش زبان و در نهایت پیشرفت شغلی شما خواهد داشت.
 • تحقیق کردن در مورد کاری که قرار است با شرکت های خارجی شروع کنید، موضوع مهمی است. قبل از شروع هر کاری در ابتدا اطلاعاتی در مورد آن به دست آورید و سپس مقاله های انگلیسی در مورد کار مورد نظر را بخوانید.
 • شرکت در دوره های کارآفرینی که به زبان انگلیسی برگزار می شوند نه تنها به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند، بلکه منجر به بهبود کار و در نتیجه افزایش درآمد می شود. همچنین اگر شما نیاز به گرفتن مدرک آیلتس دارید می توانید در کلاس تدریس خصوصی آیلتس در تهران آموزشگاه زبان برتر شرکت کنید تا مدرک ایلتس خود را سریع تر بگیرید.

زبان آلمانی:

شرکت های تجاری آلمانی زیادی در سراسر دنیا وجود دارد و همین امر بعضی از افراد را ملزم به یادگیری زبان آلمانی کرده است. کشور آلمان یکی از قطب های مهم در زمینه صنعت و تجارت است و کشورهای زیادی در حال همکاری با این کشور هستند. بعضی از شرکت های مهم آلمانی در بیشتر کشورهای دنیا شعبه دارند و افرادی که می خواهند در این شرکت ها مشغول به کار شوند باید به زبان آلمانی تسلط کامل داشته باشند.

یادگیری زبان آلمانی برای کسب و کاراصطلاحات تخصصی مربوط به خود را دارد. آموزش زبان آلمانی در زمینه کسب و کار شامل واژگان و اصطلاحات تجاری زیادی است و همچنین بر مهارت های ارتباطی که در محل کار نقش مهمی دارند، تاکید دارد. با یادگیری زبان آلمانی در زمینه تجارت، افراد می توانند با برگزاری جلسات و نوشتن گزارش کاری به زبان آلمانی پیشرفت چشمگیری در کارشان داشته باشند. با تمرکز بر یادگیری زبان آلمانی می توانید تا حد زیادی عملکرد کاری خود را افزایش دهید و در نتیجه درآمد بیشتری کسب کنید.

روش های مختلف یادگیری زبان آلمانی برای پیشرفت شغلی:

 • در زمان یادگیری زبان کسب و کار آلمانی، باید تفاوت بین ارتباط گفتاری و نوشتاری و همچنین تفاوت ارتباط تلفنی و ارتباط رو در رو را درک کنید. بسیاری از افرادی که زبان اصلی شان زبان آلمانی نیست، هنگام برقراری ارتباط تلفنی دچار استرس می شوند. مکالمات تلفنی یک الگوی استاندارد دارد و اگر آن را رعایت کنید، مشکلی پیش نمی آید.
 • مهمترین بخش برای یادگیری زبان آلمانی، یادگیری لغات و واژگان تجاری است. یادگیری این لغات و اصطلاحات کمک بزرگی به پیشرفت کاری شما می کند. ممکن است یادگیری این واژگان کمی زمان ببرد ولی در نهایت موجب موفقیت شما می شود.
 • برای برقرای ارتباط با همکاران آلمانی زبان، بهتر است از الفاظ رسمی استفاده کنید.

آموزش زبان ترکی

هر ساله افرادی زیادی برای ادامه تحصیل یا کار به کشور ترکیه مهاجرت می کنند. این افراد قبل از مهاجرت به کشور ترکیه باید زبان ترکی را یاد بگیرند. هرچند زندگی کردن در یک محیط خارجی، ممکن است باعث یادگیری زبان آن کشور شود ولی با این وجود آشنایی قبلی با هر زبانی بهتر است و مشکلات کمتری پیش می آید.

کشور ترکیه یکی از کشورهای بزرگ تولید کننده پوشاک است و لباس های ترکی یکی از بهترین و با کیفیت ترین لباس ها در کل دنیا شناخته شده است. کارخانه ها و شرکت های تجاری ترک زبانی در سراسر دنیا وجود دارد و یکی از شرایط همکاری با این شرکت ها، آشنایی با زبان ترکی است. افراد زیادی در این کارخانه ها و شرکت های تجاری مشغول به کار هستند و بعضی از این شرکت ها قبل از به کار گرفتن افرادی که زبان ترکی بلد نیستند، یک دوره آموزش زبان ترکی برگزار می کند.

روش های مختلف آموزش زبان ترکی برای پیشرفت شغلی:

 • می توانید قبل از شروع کار در یک شرکت ترک زبان، در کلاس های آموزش ترکی شرکت کنید تا با اصطلاحات کاری و تجاری بیشتر آشنا شوید. یاد گرفتن این اصطلاحات کاری نقش مهمی در پیشرفت کاری شما دارد.
 • مقاله های تجاری و کاری را دانلود کنید و آنها را مطالعه کنید. خواندن مقاله های تجاری به زبان ترکی نقش قابل توجهی در یادگیری این زبان دارد.
 • با شرکت ها و کارخانه های موفق قرار ملاقات بگزارید و در مورد روش کاریشان با آنها صحبت کنید.
 • اگر می خواهید به عنوان فروشنده در یک فروشگاه ترک زبان کار کنید، بهتر است مکالمات روزمره و محاوره ایی و لغات مربوط به خرید و فروش را یاد بگیرید. کمک کردن به مشتری می تواند نقش مهمی در ارتقای شغلی و افزایش حقوق شما داشته باشد.
Category: دسته‌بندی نشده