By | دسامبر 27, 2017

 

آموزش نصب برنامه Tik Tok از طریق دانلود Bluestacks در کامپیوتر

Tik Tok برنامه ای است که بالغ بر 500 میلیون کاربر فعال دارد. افراد در این پلتفرم اجتماعی می توانند به راحتی از خودشان ویدئو تهیه کنند آواز بخوانند و با دیگران به اشتراک بگذارند. این پلتفرم خلاقیت افراد جوان را تقویت می کند و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند.

توجه داشته باشید : با مهاجرت به کشور های دیگر اطلاعات خود را از دست نخواهید داد اما ویژگی های این برنامه در مناطق مختلف متفاوت است.

 نصب Bluestacks 

وب سایت Bluestacks

وب سایت Bluestacks

  1. از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس https://www.bluestacks.com بروید. از طریق مرورگر مورد نظر خود به وب سایت Bluestacks بروید.

گزینه Download Bluestacks

  1. روی Download Bluestacks کلیک کنید. این دکمه ی سبز رنگ وسط صفحه قرار دارد. با این کار به صفحه ی دانلود منتقل می شوید.

گزینه ی Download

  1. روی گزینه ی Download کلیک کنید. این دکمه ی سبز رنگ در بالای صفحه قرار دارد. با این کار فایل نصب کننده ی Bluestacks دانلود می شود.

فایل Bluestacks installer

  1. روی Bluestacks installer کلیک کنید. به طور پیش فرض، فایل های دانلود شده ی شما در قسمت “Download” قرار دارند. احتمالا با نام “BlueStacks-Installer” ذخیره شده است. در کامپیوتر این فایل .exe و در سیستم مکینتاش این فایل .dmg می باشد.

Install Now

  1. روی Install Now کلیک کنید. این دکمه آبی در پایین پنجره قرار دارد.

در سیستم مکینتاش، روی آیکون وسط صفحه دوبار کلیک کنید.

گزینه Complete

  1. روی Complete کلیک کنید. این دکمه آبی رنگ در پایین صفحه قرار دارد.

در سیستم مکینتاش، روی « Continue» کلیک کنید، سپس روی « Install» کلیک کنید. ممکن است لازم باشد رمز عبور سیستم مکینتاش را تایپ کنید. اگر نصب روی سیستم شما انجام نمی شود، روی « Go to System Preferences» کلیک کنید، رمز عبور سیستم مکینتاش را وارد کنید, روی “Allow” و سپس “Security and Privacy” کلیک کنید.

منبع : آموزش نصب برنامه Tik Tok از طریق دانلود Bluestacks در کامپیوتر