By | دسامبر 27, 2017

بیوگرافی میلاد غرقابی

بیوگرافی میلاد غرقابی

بیوگرافی میلاد غرقابی

میلاد غرقابی بازیکن فوتبال و فوتبالیست جوان ایرانی و بازیکن سابق باشگاه شهرداری فومن متولد ۲۵ سالگی در ۲۶ شهریور ماه ۹۸ بر اثر سکته قلبی درگذشت.
درگذشت میلاد غرقابی
این فوتبالیست دهه هفتادی بر اثر سکته قلبی در روز ۲۶ شهریور ماه ۹۸ درگذشت
غرقابی بازیکن قبلی تیمهای پایه باشگاه استقلال بوده و در همه پایه ها بازی کرده بود و یک فصل نیز برای استقلال به میدان رفته بود .
این بازیکن در تمام رده های سنی پایه تیم استقلال بازي کرد و در مقطعی هم در زمان حضور امیر قلعه نویی به عضویت تیم بزرگسالان باشگاه استقلال در آمد.
او صبح امروز سه شنبه در سن ۲۵ سالگی بر اثر ایست قلبی دعوت حق را لبیک گفت.
وی سال گذشته در نیم فصل اول فصل گذشته در تیم شهرداری فومن بود اما به دلیل برخی از مشکلاتی که خودش در مصاحبه اس گفته بود ، تصمیم گرفت در تهران به فوتبالش ادامه بدهد
وی در این مصاحبه گفته بود : از آنجایی که تیم تهرانی خوبی در لیگ دسته دوم فعالیت نمی‌کند ، به پیشنهاد تیم ویستا توربین پاسخ مثبت دادم و قراردادی را با این باشگاه امضا کردم که امیدوارم بتوانم این تیم را در راه صعود به لیگ دسته دوم فوتبال کشور همراهی کنم.
غرقابی خاطر نشان کرد: به دلیل پاره‌ای از مشکلات شخصی که داشتم، نتوانستم به تیم‌های لیگ دویی شهرستانی منتقل شوم که از همین جا به مربیانی که به من زنگ زدند و پیشنهاد دادند تشکر می‌کنم و امیدوارم روزی پاسخ محبت‌ شان را بدهم.
وی در خاتمه عنوان داشت : از امیر خان قلعه‌نویی و همسرم که همیشه یار و یاور من بوده‌اند و من را در تمام مراحل سخت زندگی ‌ام کمکم کردند کمال تشکر و قدردانی را دارم و همچنین از آقای میلاد بلادی مربی تیم ویستا نیز تشکر می‌کنم.
وی بازیکن سابق باشگاه شهرداری فومن بود که به تیم تهرانی ویستا توربین منتقل شد
عکس های غرقاوی
ضمن تسلیت و آرزوی صبر برای خانواده این فوتبالیست جوان در ادامه چند تصوبر از این فوتبالیست جوان را مشاهده کنید

منبع:بیوگرافی میلاد غرقابی

بیوگرافی میلاد غرقابی