By | دسامبر 27, 2017

 

طرز تهیه ی قاب عکس با استفاده از چوب بستنی

چوب های بستنی برای درست کردن چیزهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از چوب بستنی در اکثر کار های هنری مشاهده می شود. همانطور که در این آموزش نشان داده می شود ، شما می توانید به راحتی چوب های بستنی خود را تزئین کنید و از آنها یک قاب عکس زیبا درست کنید.  پس از اتمام کار ، می توانید قاب  را با وسایل تزئینی مورد نظرتان تزئین کنید. تزئین چوب های بستنی کار بسیار ساده ای است و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. برای یادگیری این آموزش مراحل گام به گام زیر را دنبال کنید.

مراحل :

عکس

عکس

  1. یک عکس را انتخاب کنید (یا یک نقاشی بکشید). اگر این کار را برای روز مادر یا هر مناسبت دیگری انجام دهید ، ایده خوبی است. حتی می توانید عکس یک حیوان خانگی ، حیوان مورد علاقه خود را ترسیم کنید!
چوب بستنی

چوب بستنی

  1. شما می توانید چوب بستنی را از فروشگاه های صنایع دستی خریداری کنید و یا حتی آنها را از بستنی هایی که خورده اید جمع آوری کنید. اگر قصد دارید قاب را تزئین کنید ، در حالی که در فروشگاه هستید اقلام تزئینی مورد نظر خود را بخرید یا از آنچه قبلاً در خانه داشته اید استفاده کنید.
قاب

قاب

  1. تصویر را به اندازه ی قاب برش دهید یا قاب را متناسب با تصویر بسازید. اگر تصویر شما بزرگ است ، از چوب بستنی های بیشتری استفاده کنید.

یک مربع روی کاغذ بکشید و چوب بستنی ها را روی آن قرار دهید. برای نگه داشتن چوب بستنی ها  از مقداری چسب استفاده کنید.

چسباندن عکس

چسباندن عکس

  1. عکس خود را به قاب بچسبانید.
قرار دادن عکس

قرار دادن عکس

  1. چهار طرف قاب چسب بزنید و عکس را در پشت آن قرار دهید. صبر کنید تا چسب خشک شود.
قاب عکس با استفاده از چوب بستنی

قاب عکس با استفاده از چوب بستنی

  1. در صورت تمایل می توانید چیز های تزئینی دیگری را نیز به قاب بچسبانید. پایان !

منبع : طرز تهیه ی قاب عکس با استفاده از چوب بستنی