By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه برجسته کردن متن در PDF از طریق  iPad

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما تلاش برای ویرایش آنها می تواند کمی دشوار باشد. حتی یک اقدام ساده مانند حذف صفحه می تواند برای شما  دشوار باشد، زیرا برنامه Free Reader Adobe هیچ ابزار ویرایشی ندارد. خوشبختانه، بسیاری از راه حل های رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای ویرایش صفحات PDF خود استفاده کنید. شما می توانید به کمک یک برنامه ی قدرتمند به نام PDFelement فایل های PDF خود را ویرایش کنید. شما می توانید این برنامه را از App Store دانلود کنید. شما می توانید در این برنامه وارد حساب را یگان خود شوید و در فایل PDF خود تغییرات ایجاد کنید. در این مقاله قصد داریم یک آموزش گام به گام و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه ی آن انجام این کار برای شما بسیار ساده شود. با ما همراه باشید.

مراحل :

آیکون Pen

  1. روی آیکون Pen ضربه بزنید. این اولین دکمه در بالای صفحه است. با این کار ابزار های زیادی در پایین صفحه نمایش داده می شود.

دکمه highlight

  1. روی دکمه های highlight, underline ضربه بزنید. با انتخاب دکمه ی underline زیر متن وارد شده خط کشیده می شود و با انتخاب دکمه ی highlight متن برجسته خواهد شد.

نقطه رنگی

  1. روی نقطه ی رنگی ضربه بزنید. این نقطه در سمت چپ صفحه قرار دارد. با این کار 6 دایره ی رنگی دیگر نمایش داده می شود.

انتخاب رنگ

  1. روی یک رنگ ضربه بزنید. برای انتخاب رنگ highlight, underline روی یک رنگ ضربه بزنید.
متن انتخابی

متن انتخابی

  1. برای برجسته کردن یا خط کشیدن زیر متن از قبل باید متن را انتخاب کرده باشید.

منبع : نحوه برجسته کردن متن در PDF از طریق  iPad