By | دسامبر 27, 2017

نحوه تبدیل کتابهای صوتی Audible.Com  در مکینتاش

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه یک فایل  Audible audiobook را دانلود و تبدیل کنید. از آنجایی که کتاب های صوتی Audible دارای حفاظت دیجیتالی هستند که با نرم افزار تبدیل صدا معمولی قابل حذف نیست؛ قبل از تبدیل فایل باید نرم افزاری را برای حذف حفاظت دیجیتالی خریداری کنید. برای پیدا کردن و حرکت دادن فایل audiobook’ باید iTunes روی کامپیوتر شما نصب باشد. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه کتابهای صوتی Audible.Com   را درمکینتاش تبدیل کنید. با ما همراه باشید.

مراحل :

سایت Audible

  1. Audible را باز کنید. از طریق مرورگر کامپیوتر خود به آدرس https://www.audible.com/home بروید. با این کار صفحه ی اصلی Audible برای شما باز می شود.

اگر وارد Audible نشده اید, از گوشه ی سمت راست صفحه روی دکمه ی Sign in کلیک کنید, سپس هنگامی که از شما خواسته شد آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.

گزینه Library

  1. Library را انتخاب کنید. این زبانه در بالای صفحه قرار دارد. با قرار دادن نشانگر موس روی این گزینه یک منوی کشویی نمایش داده می شود.
گزینه My Books

گزینه My Books

  1. روی My Books کلیک کنید. این گزینه در منوی کشویی قرار دارد.

انتخاب کتاب

  1. کتابی که می خواهید دانلود کنید را پیدا کنید. لیست عنوان ها را در این صفحه مشاهده خواهید کرد.

گزینه DOWNLOAD

  1. روی DOWNLOAD کلیک کنید. این یک دکمه مشکی رنگ در سمت راست عنوان کتاب صوتی قرار دارد. با این کار کتاب شروع به دانلود در کامپیوتر شما می کند.
تکمیل دانلود

تکمیل دانلود

  1. پیامی را مشاهده خواهید کرد. روی Yes کلیک کنید و وارد حساب Audible خود شوید. برای تکمیل فرایند روی لینک Click here to complete your activation! کلیک کنید. اکنون می توانید کتاب های صوتی خود را در iTunes مشاهده کنید.

منبع : نحوه تبدیل کتابهای صوتی Audible.Com  در مکینتاش