By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه غیر فعال کردن Corel Painter 12

Corel Painter 12 قدرتمندترین نرم افزار ایجاد نقاشی های طبیعی و تصاویر گرافیکی دنیا است. نرم افزاری بسیار کامل و غنی از امکانات فوق العاده که به نوعی قلم نقاش برای نقاشی به شمار می رود.  باید این طور بیان کرد که هر طرحی که کاربر بخواهد  ترسیم کند، به سادگی می تواند با Corel Painter طراحی نماید. محیط کاربری نرم افزار بسیار زیبا و در عین حال بسیار کارا می باشد. این محیط نرم افزاری با توجه به آن چه که از Corel سراغ داریم بسیار عادی و طبیعی است. براش ها و افکت های موجود در Corel Painter عصای دست کاربران برای نقاشی و تصویر سازی بهتر است. براش هایی سه بعدی و بسیار زیبا که برای هر سلیقه و هدفی براشی خاص دارد. با Corel Painter می توان حتی انیمیشن هایی با فرمت های نظیر GIF و AVI تولید نمود. اگر از امکانات این برنامه بهره برده اید و دیگر به آن نیازی ندارید برای غیر فعال کردن کامل Corel Painter 12, باید همه ی موارد نصب شده را حذف کنید. برای یادگیری نحوه ی انجام این کار با ما همراه باشید.

مراحل :

ذخیره کار

ذخیره کار

 1. کار خود را ذخیره کنید و همه برنامه های باز را ببندید. در همین حال ، تنظیمات Corel painter 12 و سایر به روزرسانی های مرتبط برنامه را که در فهرست نصب آن ذخیره شده است ، انتقال دهید.
 Administrator

Administrator

 1. به عنوان Administrator وارد شوید. می توانید به قسمت Start -> Settings -> Control Panel بروید.
Remove

Remove

 

 1. از قسمت control panel فرمان “Change/Remove” را برای Corel با حجم (، 635.00MB) را باز کنید. اطلاعات بیشتر برنامه را مشاهده کنید.
  گزینه ی Remove

  گزینه ی Remove

 1. از کنار Corel paint گزینه ی “Remove” را انتخاب کنید. گزینه ” Remove User Files ” را به روش حذف خودکار اضافه کنید. بر روی دکمه Remove کلیک کنید و منتظر بمانید تا حذف به اتمام برسد.
 دکمه Finish

دکمه Finish

 1. در نهایت بر روی دکمه Finish کلیک کنید.
حذف NET 4 Extended

حذف NET 4 Extended

 1. “MS .NET 4 Extended” را حذف کنید. یک خطای حذف مرتبط نمایش داده می شود که می توانید با کلیک بر روی دکمه ی close آن را ببندید.
Next

Next

 1. گزینه ی “Remove” را علامت بزنید. سپس در پنجره ی “MS Maintenance” روی Next و سپس Continue کلیک کنید.

پروسه آغاز خواهد شد.

 Finish

Finish

 1. پس از اتمام ، بر روی دکمه Finish از قسمت “MS Maintenance” کلیک کنید.
ریست کردن

ریست کردن

 1. سیستم را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات اعمال شود.
 دکمه Change Remove

دکمه Change Remove

 1. پس از آن بر روی دکمه Change/Remove برای برنامه “MS .NET Profile” (اندازه ، 182.00MB) که در لیست برنامه های نصب شده درکنترل پنل قرار دارد, کلیک کنید.
Next

Next

 1. روی گزینه “Remove .NET Framework 4 Client Profile from this computer و سپس Next کلیک کنید.
 2. گزینه yes

  گزینه yes

   

منبع : نحوه غیر فعال کردن Corel Painter 12