By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ي كنسل كردن سفارش Poshmark در اندروید

 

ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه سفارش Poshmark را در اندروید کنسل کنید. اگر به صورت اتفاقی در Poshmark سفارش داده اید تنها 3 ساعت زمان دارید تا آن را لغو کنید. اگر تا 7 روز سفارش برای شما ارسال نشده باشد باز هم می توانید آن را لغو کنید اما این بار باید جریمه تاخیر بپردازید.

 

برنامه Poshmark

برنامه Poshmark

مراحل :

  1. برنامه ی Poshmark را باز کنید. روی آیکون این برنامه حروف بزرگ Ps نوشته شده است. برای باز کردن این برنامه از صفحه ی اصلی روی آیکون مربوطه ضربه بزنید.

اگر به صورت خودکار وارد حساب خود نشدید روی Login with Email ضربه بزنید. آدرس ایمیل و رمز عبور مربوط به حساب کاربری خود را تایپ کنید و روی گزینه ی Login ضربه بزنید. هم چنین می توانید روی Continue with Facebook یا Sign In with Google ضربه بزنید و اطلاعات مربوطه را وارد کنید.

 

  1. روی زبانه ی نام کاربری خود ضربه بزنید. این زبانه در گوشه ی سمت راست برنامه قرار دارد. با این کار منوی profile برای شما باز می شود.

 

  1. روی گزینه ی My Purchases ضربه بزنید. این گزینه تقریبا در پایین منو قرار دارد. با این کار لیست خرید های شما نمایش داده می شود.

 

  1. روی سفارشی که می خواهید کنسل کنید ضربه بزنید. با این کار صفحه ی جزئیات سفارش باز خواهد شد.

 

  1. در صفحه ی سفارش روی گزینه ی Problems/Order Inquiry ضربه بزنید. با این کار گزینه های رسیدگی نمایش داده می شوند.

 

  1. گزینه ای که بیشتر با شرایط شما مطابقت دارد را انتخاب کنید. دو دلیل برای کنسل کردن سفارش شما وجود دارد. این دو گزینه به شرح زیر است :

خرید تصادفی : اگر به صورت اتفاقی سفارش داده اید, این گزینه را انتخاب کنید. شما می توانید تا 3 ساعت سفارش تصادفی خود را کنسل کنید.

تاخیر در ارسال : اگر تا 7 روز سفارش شما به دستتان نرسید این گزینه را انتخاب کنید و سفارش را کنسل کنید.

برنامه Poshmark

برنامه Poshmark

  1. درخواست لغو را تایید کنید. بخش خدمات و رسیدگی به درخواست های مشتری Poshmark سفارش شما را لغو خواهد کرد.

منبع : نحوه ي كنسل كردن سفارش Poshmark در اندروید