By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ی افزودن رنگ به کارت ویزیت در فتوشاپ

 

نرم افزار Adobe Photoshop, یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که برای سیستم عامل های ویندوز و OSX طراحی شده است.
این نرم افزار می تواند تصاویر گرافیکی را در چندین لایه ویرایش و ایجاد کند و از ماسک ها، ترکیب بندی آلفا و چندین مدل رنگ مانند RGB، CMYK، Lab Color Space، Spot Color و Duotone پشتیبانی می کند. نرم افزار فتوشاپ از فرمت های گرافیکی گسترده ای پشتیبانی می کند، اما فرمت های PSD و PSB مخصوص به خود را نیز دارد که از تمام ویژگی های اشاره شده پشتیبانی می کنند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه با استفاده از فتوشاپ برای خود کارت ویزیت ایجاد کنید. با ما همراه باشید.

مراحل :

 آیکون مربع شکل

آیکون مربع شکل

  1. از نوار ابزار روی آیکون مربع شکل کلیک کنید. نوار ابزار در سمت چپ صفحه قرار دارد. دو مربع روی هم در پایین نوار ابزار قرار دارد.
جعبه ی رنگ

جعبه ی رنگ

  1. یک رنگ را برای رنگ پس زمینه ی کارت انتخاب کنید. برای انتخاب رنگ از جعبه ی رنگ استفاده کنید. روی مربعی که رنگ های رنگین کمان روی آن قرار دارد کلیک کنید سپس روی رنگ دقیق مورد نظر خود کلیک کنید. سپس روی Ok کلیک کنید.
نوار ابزار gradient

نوار ابزار gradient

  1. از نوار ابزار روی gradient کلیک کنید و نگه دارید. آیکون این ابزار به شکل مربع با رنگ های سفید و مشکی می باشد. با این کار منوی flyout با ابزار های بیشتر نمایش داده خواهد شد.
گزینه  paint bucket

گزینه paint bucket

  1. روی paint bucket کلیک کنید. این ابزار برای پر کردن قسمت مورد نظر استفاده می شود.
رنگ کردن کارت ویزیت

رنگ کردن کارت ویزیت

  1. روی کارت خود کلیک کنید. با این کار کل سند با رنگی که انتخاب کرده اید, رنگ می شود.

اگر می خواهید از ویژگی color-gradient fade استفاده کنید، از مربع رنگ پس زمینه برای انتخاب رنگی که می خواهید محو شود استفاده کنید. روی ابزار color-gradient کلیک کنید و روی منطقه ای که می خواهید ویژگی اعمال شود, کلیک کنید و بکشید. شما همچنین می توانید از انواع حالت های gradient در فتوشاپ استفاده کنید.

منبع : نحوه ی افزودن رنگ به کارت ویزیت در فتوشاپ