By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ی ایجاد حساب Tik Tok در اندروید

Tik Tok برنامه ای است که بالغ بر 500 میلیون کاربر فعال دارد. افراد در این پلتفرم اجتماعی می توانند به راحتی از خودشان ویدئو تهیه کنند آواز بخوانند و با دیگران به اشتراک بگذارند. این پلتفرم خلاقیت افراد جوان را تقویت می کند و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند.

توجه داشته باشید : با مهاجرت به کشور های دیگر اطلاعات خود را از دست نخواهید داد اما ویژگی های این برنامه در مناطق مختلف متفاوت است.

مراحل :

برنامه Tik Tok

برنامه Tik Tok

  1. برنامه ی Tik Tok را باز کنید. آیکون این برنامه به رنگ مشکی و سفید می باشد. شما می توانید از منوی Apps به این آیکون دسترسی پیدا کنید.

اگر برنامه ی Tik Tok را دانلود نکرده اید می توانید آن را از Play Store دانلود کنید.

ضربه زدن روی ویدئو

  1. روی ویدئوی روی صفحه ضربه بزنید. برای باز کردن فرم sign-up می توانید در هر قسمت از ویدئوی اخیر خود ضربه بزنید.

گزینه ی sign-up

  1. گزینه ی sign-up را انتخاب کنید. شما می توانید از Facebook, Instagram, Twitter و حساب Google خود برای وارد شدن به Tik Tok استفاده کنید.

هم چنین می توانید روی گزینه های Sign Up With Phone or Email ضربه بزنید و از آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود استفاده کنید.

تاریخ تولد

  1. تاریخ تولد خود را وارد کنید. ماه، روز و سال تولد خود را در اینجا انتخاب کنید و روی Continue ضربه بزنید.

انتخاب پیام تایید

  1. اگر می خواهید پیام تایید را از طریق شماره تلفن یا ایمیل دریافت کنید روی گزینه ی مورد نظر ضربه بزنید. از بالای صفحه روی گزینه ای که می خواهید انتخاب کنید ضربه بزنید سپس شماره ی تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

وارد کردن شماره موبایل

  1. شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. اطمینان حاصل کنید که شماره تلفن را به درستی وارد کرده اید زیرا پیام تایید به این شماره ارسال می شود. سپس روی گزینه ی Next ضربه بزنید.

کد تائید

  1. کد تایید خود را وارد کنید. کد منحصر به فرد خود را در SMS یا ایمیل تأیید پیدا کنید و برای تایید حساب کاربری خود آن را وارد کنید.

رمز عبور

  1. برای حساب جدید خود رمز عبور تنظیم کنید. رمز عبور حسابی که می خواهید از آن استفاده کنید را وارد کنید سپس روی Confirm ضربه بزنید تا ذخیره شود.

علامت زدن گزینه

  1. روی I’m not a robot ضربه بزنید. با این کار تایید می کنید که انسان هستید. بعد از این مرحله به قسمت home منتقل می شوید.

منبع : نحوه ی ایجاد حساب Tik Tok در اندروید