By | دسامبر 27, 2017


نحوه ی تبدیل عکس ها به ویدئو در اندروید از طریق Magisto Video Editor & Maker

تماشای عکس های قدیمی با فرمت ویدئویی بسیار جذاب می باشد! معمولا ویدئو توجه بیشتری را به خود جلب می کند تا تعدادی عکس. با تبدیل عکس ها به ویدئو می توانید جان دوباره ای به خاطرات خود بدهید. شما می توانید این کار را در دستگاه اندروید خود انجام دهید.

مراحل :

برنامه Magisto Video Editor & Maker

1. Magisto Video Editor & Maker را راه اندازی کنید. برنامه ی Magisto Video Editor & Maker را می توانید از صفحه ی اصلی یا منوی کشویی برنامه ها پیدا کنید. روی آیکون برنامه ضربه بزنید تا باز شود.

دکمه ی “Sign in”

2. وارد برنامه شوید. روی دکمه ی “Sign in” ضربه بزنید تا وارد صفحه ی ورود شوید. آدرس ایمیل و رمز عبور خود را در فیلد های مشخص شده وارد کنید سپس روی گزینه ی “Sign in” ضربه بزنید.

هم چنین می توانید از طریق حساب Facebook یا Google وارد Magisto شوید. بعد از اینکه اطلاعات را وارد کردید به صفحه ی اصلی برنامه منتقل می شوید.

اگر حسابی ندارید روی گزینه ی “Create an account” ضربه بزنید و اطلاعات لازم را پر کنید.

ایجاد ویدئو

3. مرحله ی ایجاد عکس را آغاز کنید. علامت + را در گوشه ی سمت راست صفحه مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید تا ویدئو ایجاد کنید.

انتخاب عکس

4. عکس ها را انتخاب کنید. Magisto گالری دستگاه را باز خواهد کرد. روی عکس ها و ویدئو هایی که می خواهید در ویدئوی جدید نمایش داده شوند ضربه بزنید. یک علامت تیک در کنار تصاویر قرار می گیرد.

بعد  از اینکه همه ی تصاویر مورد نظر را انتخاب کردید روی دکمه ی “Next” ضربه بزنید. باید حداقل 5 عکس در این مرحله انتخاب کرده باشید.

ویرایش عکس

5. سبک ویرایش را انتخاب کنید. سبک هایی که در این قسمت در اختیار شما قرار می گیرند سبک تولد و … می باشند. این سبک ها هر کدام ویژگی های خاصی به عکس های شما اضافه می کنند. این لیست را بررسی کنید و هر کدام از سبک ها را انتخاب کنید. روی سبک مورد نظر خود ضربه بزنید, به صفحه ی Soundtrack منتقل خواهید شد.

انتخاب موسیقی

6. یک موسیقی انتخاب کنید. Magisto موسیقی های مختلفی برای عکس های شما دارد. روی هر موسیقی ضربه بزنید و به آن گوش دهید. اگر می خواهید موسیقی را انتخاب کنید باید مجددا روی آن ضربه بزنید.

اگر می خواهید از لیست موسیقی های دستگاه انتخاب کنید, به پایین صفحه بروید و روی گزینه ی “Choose from my music.” ضربه بزنید. اکنون لیست موسیقی ها نمایش داده می شود و می توانید از این لیست موسیقی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

7. ویدئو را ایجاد کنید. عنوان مناسب را در قسمت Title وارد کنید سپس از پایین صفحه روی گزینه ی “Make My Movie!” ضربه بزنید. بسته به تعداد عکس ها و ویدئو هایی که انتخاب کردید, مرحله ی ایجاد ویدئو ممکن است به طول بیانجامد. هنگامی که مراحل با موفقیت به اتمام برسد به شما اطلاع داده می شود و ویدئو در گالری ذخیره می گردد.

منبع : نحوه ی تبدیل عکس ها به ویدئو در اندروید از طریق Magisto Video Editor & Maker