By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ی خارج سازی صفحات فایل PDF و ایجاد یک فایل PDF جدید از طریق SmallPDF Online Tool

فایل های PDF برای حفظ فرمت اصلی یک سند بسیار عالی هستند، اما گاهی اوقات ممکن است اطلاعات همه ی فایل برای گزارش شما زیاد باشد و شما فقط به چند صفحه از فایل برای گزارش خود احتیاج داشته باشید. شاید تنها نیمی از صفحه های فایل مورد علاقه شما باشد، بنابراین بهترین کار این است که آنها به عنوان یک فایل جداگانه ذخیره کنید. با استفاده از این روش شما به راحتی می توانید حجم اطلاعات یک فایل را کنار بگذارید و اطلاعات مورد نظر خود را از آن استخراج کنید. در این مقاله قصد داریم یک آموزش گام به گام و جامع را در اختیار شما قرار دهیم تا با مطالعه ی آن انجام این کار برای شما بسیار ساده شود. با ما همراه باشید.

مراحل :

سایت Smallpdf

سایت Smallpdf

  1. از سایت Smallpdf.com دیدن کنید.

برای این کار از طریق مرورگر مورد نظر خود به آدرس http://merge.smallpdf.com بروید.

انتخاب فایل

  1. فایلی که می خواهید صفحات آن را جدا کنید, انتخاب کنید. فایل مورد نظر خود را به محل مشخص شده در سایت بکشید.

گزینه Page mode

  1. فایل های خود را ویرایش کنید و آنها را مرتب سازی کنید. در سایت به صفحه “Page mode” بروید. سپس می توانید صفحات را به تنهایی مشاهده کنید. زیر هر عکس شماره سند (برای مشاهده ی عنوان سند مکان نمای موس را روی شماره ببرید) نمایش داده می شود. اکنون شما می توانید ترتیب صفحاتی را که می خواهید, تغییر دهید. اکنون می توانید با کلیک کردن روی دکمه ی X از گوشه ی تصویر, بقیه ی صفحات را حذف کنید.

ادغام pdf

  1. صفحات PDF را ادغام کنید. بعد از اینکه آپلود کامل شد می توانید با فشار دادن دکمه ی زیر preview فایل PDF نهایی را ایجاد کنید. اکنون فایل PDF جدید ایجاد خواهد شد و به صورت خودکار دانلود می شود. شما می توانید این فایل را از پوشه ی مربوط به دانلود ها پیدا کنید.

منبع : نحوه ی خارج سازی صفحات فایل PDF و ایجاد یک فایل PDF جدید از طریق SmallPDF Online Tool