By | دسامبر 27, 2017

 

نحوه ی ویرایش بینی در عکس ها در Adobe Photoshop

نرم افزار Adobe Photoshop, یک ویرایشگر تصاویر گرافیکی است که برای سیستم عامل های ویندوز و OSX طراحی شده است.
این نرم افزار می تواند تصاویر گرافیکی را در چندین لایه ویرایش و ایجاد کند و از ماسک ها، ترکیب بندی آلفا و چندین مدل رنگ مانند RGB، CMYK، Lab Color Space، Spot Color و Duotone پشتیبانی می کند. نرم افزار فتوشاپ از فرمت های گرافیکی گسترده ای پشتیبانی می کند، اما فرمت های PSD و PSB مخصوص به خود را نیز دارد که از تمام ویژگی های اشاره شده پشتیبانی می کنند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه در Adobe Photoshop  بینی خود را در عکس ها ویرایش کنید. با ما همراه باشید.

مراحل :

انتخاب عکس

انتخاب عکس

  1. عکس مورد نظر خود را باز کنید و دکمه های Ctrl+j را فشار دهید تا یک کپی از عکس در یک لایه ی جدید داشته باشید.
ابزار Lasso

ابزار Lasso

  1. ابزار Lasso را انتخاب کنی و دور بینی کلیک کنید و بکشید.
حالت scale

حالت scale

  1. دکمه های Ctrl+j را فشار دهید تا از بینی شما در یک لایه ی جدید کپی گرفته شود. دکمه های Ctrl+t را فشار دهید تا به حالت scale منتقل شوید و بتوانید سایز و شکل بینی خود را ویرایش کنید.
 ابزار Healing Brush

ابزار Healing Brush

  1. روی پس زمینه ی کپی کار کنید. ناحیه ی زیر بینی باید کاملا تمیز شده باشد, برای این کار از ابزار Healing Brush استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار باید از یک قسمت خوب نمونه برداری کنید سپس این ناحیه را با فشار دادن دکمه های Alt+click کپی کنید.
Brush Density

Brush Density

  1. برای تنظیم شکل بینی, به لایه ی بینی برگردید, ابزار Liquify را انتخاب کنید, Brush size را روی 45, Brush Density را روی 15 و Brush pressure را روی 30 تنظیم کنید. سپس کلیک کنید و شکل بینی خود را مشخص کنید.
 Strength

Strength

  1. ابزار Smudge را از نوار ابزار انتخاب کنید و Strength را روی 30% تنظیم کنید, روی نوک بینی کلیک کنید و بکشید تا طبیعی تر جلوه کند.
عکس ویرایش شده

عکس ویرایش شده

  1. پایان !

منبع : نحوه ی ویرایش بینی در عکس ها در Adobe Photoshop