By | دسامبر 27, 2017

 

چگونه با سرکه ی سیب خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟ 

آفتاب سوختگی بد می تواند دردناک، تحریک کننده و خلاص شدن از شر آن دشوار باشد. طبق تحقیقات انجام شده بهترین چیزی که می تواند به کاهش قرمزی شدید پوست شما کمک کند بهبود کامل محل سوختگی می باشد. بعد از این می توانید ناراحتی پوست خود را با دارو، حرارت سرد و ماسک های مناسب تسکین دهید. بعد از این سوختگی سعی کنید با استفاده از کرم های ضد آفتاب و لباس محافظ و با آگاهی از پوست خود محافظت کنید. در این مقاله روش های مختلف و کارآمد حفاظت از پوست در برابر نور خورشید را به شما آموزش می دهیم. با ما همراه باشید.

مراحل :

سرکه سیب

  1. روی قسمت سوخته شده سرکه سیب اعمال کنید. شما می توانید یک بطری را از سرکه ی سیب پر کنید و آن را به طور مستقیم بر روی پوست خود اعمال کنید. هم چنین می توانید پنبه را در سرکه سیب بخیسانید و روی پوست خود اعمال کنید. سرکه سیب به عنوان یک ضد التهاب شناخته شده است و می تواند روند بهبود را سریعتر کند.

آگاهی داشته باشید که بدن برخی افراد به سرکه سیب واکنش نشان می دهد. بهتر است قبل از استفاده با یک پنبه مقدار کمی از سرکه را پشت دست خود بمالید و کمی صبر کنید, اگر بدن شما واکنشی نشان نداد می توانید آن را به نقاط دیگر بدن خود اعمال کنید. با این کار می توانید واکنش بدن خود را در مقیاس کوچک مشاهده کنید و اطمینان حاصل کنید که استفاده از سرکه ی سیب برای بدن شما خوب است.

منبع : چگونه با سرکه ی سیب خیلی سریع آفتاب سوختگی پوست خود را بهبود بخشیم؟