By | دسامبر 27, 2017

 

چگونه پیام های ناخواسته ی کامپیوتر را مسدود کنیم؟

 

آیا همیشه یک پیام ناخواسته روی سیستم خود مشاهده می کنید و از اینکه دائما آن را می بندید اما باز هم نمایش داده می شود خسته شده اید؟ در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه این پیام ها را مسدود کنید.

 

 

مراحل :

 

  1. بررسی کنید که آیا در سیستم خود آنتی ویروس دارید؟ اکثر لپ تاپ ها آنتی ویروس دارند اما باید برای استفاده از آن پرداخت ماهیانه داشته باشید. یک آنتی ویروس عالی و رایگان AVG free Edition می باشد.
Windows Defender

Windows Defender

  1. بررسی کنید که آیا Defender ویندوز شما روشن است یا خیر. برای این کار به Control Panel بروید و روی System and Security کلیک کنید. اگر Windows Defender را مشاهده نکردید, به طور قطع به این معنا نیست که شما Defender ندارید. اگر Defender را مشاهده نکردید Control Panel را ببندید. روی منوی Start کلیک کنید و در نوار جستجو عبارت “Windows Defender ” را تایپ کنید. آن را روشن کنید و اجازه دهید همه ی کامپیوتر را اسکن کند. هنگامی که این کار را انجام دادید سیستم شما باید از بد افزار ها در امان باشد.
 فایروال ویندوز

فایروال ویندوز

  1. بررسی کنید که آیا فایروال ویندوز شما فعال است یا خیر. مراحل انجام این کار مشابه Windows Defender می باشد با این تفاوت که این بار در بخش system and security قرار دارد.
windows update

windows update

  1. سیستم خود را به روز رسانی کنید تا اکثر پیام های مزاحم آن حذف شود.

 

  1. SpyBot Search and Destroy را از download.com دانلود کنید. اجازه دهید این ابزار سیستم شما را به طور کامل اسکن کند و بد افزار ها و نرم افزار های جاسوسی را شناسایی و حذف کند.