By | دسامبر 24, 2019

مانژوکیچ – الدحیل؛ بمب در دوحه خنثی شد!

مذاکرات ماریو مانژوکیچ مهاجم کروات تیم یوونتوس و باشگاه الدحیل به سرانجام نرسیدند و او بدون امضای قرارداد، دوحه را ترک کرد.

به گزارش “ورزش سه”، جذب ماریو مانژوکیچ توسط باشگاه الدحیل، مهم ترین سوژه خبری چند روز اخیر در حاشیه خلیج فارس بود. خرید مهاجمی که سابقه گلزنی در نیمه نهایی جام جهانی، فینال لیگ قهرمانان و… را دارد و سال های برای تیم یوونتوس و بایرن مونیخ توپ می‌زد، بی‌تردید خبر ویژه ای برای فوتبال دوستان قطری بود و مورد توجه آن ها نیز قرار گرفت اما در نهایت این انتقال نهایی نشد.

 

توتو مرکاتو از رسانه های نزدیک به باشگاه یوونتوس، ساعتی قبل اعلام کرد که ماریو مانژوکیچ پس از مذاکرات فراوان، بدون امضای قرارداد دوحه را ترک کرد و به ایتالیا بازگشت. به نقل از این رسانه ایتالیایی، مسائل مالی اصلی ترین اختلاف طرفین را تشکیل می‌دادند و اختلافات به حدی گسترده بودند که سبب لغو مذاکره شدند.

 

این در حالی است که در روزهای اخیر مدیران یوونتوس با میل و رغبت از نهایی شدن این انتقال صحبت می‌کردند چرا که در صورت وقوع آن، باشگاه یوونتوس نیز سود مالی زیادی می‌کرد.

 

با این وجود اما هنوز احتمال دارد که در تابستان مانژو به قطر برود. البته در صورتی که همین زمستان، راهی تیم دیگری از اروپا نشود.