By | دسامبر 24, 2019

بینی زلاتان؛ هدف جدید هواداران عصبانی مالمو (عکس)

به نظر می رسد که عصبانیت هواداران مالمو از زلاتان ابراهیموویچ پایان نداشته باشد.

چندی پیش زلاتان ابراهیموویچ به شکل رسمی اعلام کرد که بخشی از سهام باشگاه همربی سوئد توسط او خریداری شده است. این حرکت با توجه به این که زلاتان فوتبال خود را از باشگاه مالمو آغاز کرده بود، کمی عجیب به نظر می رسید چرا که دو باشگاه همربی و مالمو به نوعی رقبای یکدیگر در فوتبال سوئد به حساب می آیند؛ موضوعی که باعث شد حواشی زیادی در این باره به وجود بیاید.

 

 

بینی زلاتان

 

 

خرید سهام باشگاه همربی توسط زلاتان اما تا حدی خشم هواداران مالمو را به همراه داشت که آن ها دست به تخریب مجسمه این بازیکن زده بودند؛ مجسمه ای که همین سه ماه پیش از آن رونمایی و جلوی درب ورزشگاه مالمو نصب شده بود. هواداران مالمو در جدیدترین اقدام خود اما باز هم به این مجسمه حمله کرده و به نوعی آن را تخریب کردند. آن ها در این اقدام خود بینی مجسمه زلاتان را شکسته تا به نوعی عصبانیت ادامه دار خود را نسبت به این موضوع نشان دهند؛ اتفاقی که کاملا در تصویر زیر قابل مشاهده است.

 

 

 

 

همچنین گفته می شود که باشگاه مالمو قصد دارد با توجه به خواسته و البته عصبانیت هواداران مالمو، مجسمه زلاتان را از جلوی درب ورزشگاه بردارد تا این موضوع بیش از این حاشیه ساز نشود.