دی‌بروینه: فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم و باید با همین شیوه پیش برویم

By | دسامبر 23, 2019

دی‌بروینه: فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم و باید با همین شیوه پیش برویم

هافبک بلژیکی تیم فوتبال منچسترسیتی معتقد است تیم تحت‌ هدایت پپ گواردیولا فوتبال زیبایی را به نمایش می‌گذارد.

دی‌بروینه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، منچسترسیتی با سرمربیگری پپ گواردیولا در دو فصل گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته و هفت جام از جمله دو قهرمانی متوالی در لیگ برتر انگلیس کسب کرده است اما این تیم این فصل شروع خیلی مقتدرانه‌ای نداشته و در حال حاضر با 11 امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول صدرنشین در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس جای دارد.

کوین دی‌بروینه درباره کورس قهرمانی لیگ برتر گفت: ما باید بازی به بازی پیش برویم. ما امتیازاتی را در فصل جاری از دست داده‌ایم اما من فکر می‌کنم که تیم همیشه واکنش خوبی از خود نشان می‌دهد. شیوه بازی ما همیشه یکسان است و ما فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم. ما باید با همین شیوه پیش برویم. ما چهار فصل است که با گواردیولا به این شکل بازی می‌کنیم و این رویه تغییر نخواهد کرد. ما سخت تلاش می‌کنیم و هواداران هم از این سبک بازی ما لذت می‌برند.

هافبم بلژیکی آبی‌پوشان شهر منچستر صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما تنها سعی می‌کنیم، بازی به بازی پیش برویم و در پایان فصل خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد. شیوه کاری ما این است که هر روز سخت تلاش کنیم و به کارمان ادامه دهیم. اولین کاری هم که خودم می‌کنم این است که با سختکوشی، صرف انرژی زیاد و جنگندگی برای تیم، الگویی برای هم‌تیمی‌هایم باشم.

وی افزود: پس از انجام این موارد، در نهایت فداکاری و استعداد تفاوت را رقم می‌زند. ما باید به صورت تیمی کار کنیم و می‌دانیم که کیفیت لازم برای رقم زدن تفاوت را داریم.

Publisho Theme | Powered by Wordpress