By | دسامبر 24, 2019

اصطکاک آرتتا و لاکازت در تمرین آرسنال(عکس)

در آستانه دیدار آرسنال و بورنموث در روز پنج‌شنبه، میکل آرتتا در تمرین آرسنال تلاش زیادی برای جا انداختن ایده‌های خود برای بازیکنان این تیم داشت و به خصوص توصیه‌های زیادی به الکساندر لاکازت می‌کرد.

آرسنال روز پنج‌شنبه در حالی به مصاف بورنموث می‌رود که این اولین بازی میکل آرتتا به عنوان سرمربی این تیم خواهد بود. آرتتا که پیش از این نفر دوم کادر منچسترسیتی بود روز یکشنبه به صورت رسمی سکان هدایت توپچی‌ها را بدست گرفت و یک روز قبل از آن از روی سکوها شاهد تساوی بدون گل آرسنال مقابل اورتون بود.

آرتتا تا امروز دو جلسه تمرین با بازیکنان آرسنال برگزار کرده. در آستانه سفر به جنوب انگلیس برای دیدار با بورنموث، خبرنگاران از جدیدترین تمرین آرسنال گزارش کردند که آرتتا که سعی دارد ایده‌های خود را به بازیکنانش بشناساند به خصوص ستاره‌هایی مثل اوبامیانگ، نیکلاس په په، مسوت اوزیل، ریس نلسون و الکساندر لاکازت را تحت فشار گذاشته است.

میکل آرتتا

در جریان این تمرین یک صحنه که بین آرتتا و الکساندر لاکازت اتفاق افتاد توجه مخاطبان را جلب کرده است. در فیلم منتشر شده از تمرین آرسنال، در این صحنه لاکازت از آرتتا می‌پرسد که بهتر نیست در یک حرکت تکنیکی، توپ را با پشت پا بزند و آرتتا در پاسخ دستهای خود را به علامت منفی تکان می‌دهد.

آرتتا که گمان می‌کند لاکازت مقصود او را متوجه نشده به لاکازت می‌گوید:” پشت پا نه، فرم بدنی‌ات را درست کن و ادامه بده”.

لاکازت در بازی روز شنبه آرسنال مقابل اورتون نیمکت‌نشین بود و از زمان پیروزی 2-1 توپچی‌ها مقابل برایتون در اوایل ماه جاری میلادی دیگر برای این تیم بازی نکرده است.