By | دسامبر 24, 2019

تایید مذاکرات استودیانتس آرژانتین برای جذب اینیستا

اینیستا، اسطوره بارسلونا و ستاره فعلی ویسل کوبه ژاپن مذاکرات خود با باشگاه استودیانتس آرژانتین برای انتقال به این تیم را آغاز کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، خوان سباستین ورون، رئیس باشگاه آرژانتینی استودیانتس تایید کرد که بین اینیستا، اسطوره بارسلونا و کاپیتان این روزهای باشگاه ویسل کوبه ژاپن و باشگاه استودیانتس مذاکراتی در جریان است تا او به این باشگاه آرژانتینی ملحق شود.

در روزهای گذشته هم شایعاتی درباره احتمال انتقال اینیستا به استودیانتس مطرح شده بود. باشگاهی آرژانتینی که در حال حاضر خاویر ماسکرانو هم‌بازی سابق اینیستا در بارسا را هم در خدمت دارد.

اینیستای 35ساله تا سال 2021 با ویسل کوبه قرارداد دارد. او از سال 2018 که از بارسا جدا شده و راهی ژاپن شد تا امروز در این تیم بازی کرده است.

خوان سباستین ورون، رئیس باشگاه استودیانتس به رسانه‌های آرژانتینی گفت:” همین امروز مذاکرات رسمی بین دو باشگاه برای انتقال اینیستا وجود ندارد ولی صحبت هایی بین دو طرف در حال انجام است. مساله این است که وقتی شما سعی کنید اینیستا را به خدمت بگیرید توجه همه به این اتفاق جلب می‌شود ولی ممکن است انتقال او به باشگاه ما انجام شود یا انجام نشود”.