بکام برای خرید خامس با رئال مادرید وارد مذاکره شد

By | ژوئن 15, 2020

بکام برای خرید خامس با رئال مادرید وارد مذاکره شد

ستاره سابق تیم ملی فوتبال انگلیس برای جذب هافبک کلمبیایی تیم فوتبال رئال مادرید دست به کار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سایت گل مدعی شده است که دیوید بکام می‌خواهد از شرایط خامس رودریگس در رئال مادرید برای جذب این ملی‌پوش کلمبیایی استفاده کند.

خامس در پایان فصل گذشته با پایان قرارداد قرضی‌اش با بایرن مونیخ به رئال مادرید برگشت اما هنوز هم در برنامه‌های سرمربی این تیم زین‌الدین زیدان جایی ندارد و با توجه به همین موضوع رئال مادرید هم نسبت به فروش او راغب است به خصوص که تنها یک سال از قرارداد این بازیکن 28 ساله باقی مانده و اگر در پایان این فصل فروخته نشود، فصل آینده بدون اینکه چیزی عاید رئالی‌‌ها شود به عنوان بازیکن آزاد آنها را ترک می‌کند.

دیوید بکام یکی از مالکان باشگاه اینترمیامی آمریکا قصد دارد از این شرایط برای جذب ستاره سابق موناکو برای با قیمتی معقول استفاده کند و به همین دلیل او با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید تماس گرفته است. رابطه بکام با پرس از زمانی که مرد اسپانیایی، ستاره انگلیسی را در سال 2003 به رئال مادرید برد، خوب بوده و این احتمال وجود دارد که همین موضوع باعث توافق آنها شود.

طبق اعلام منابع نزدیک به باشگاه رئال مادرید، با وجود افت محسوسی که خامس در سال‌های اخیر داشته، بکام هنوز او را گزینه‌ای مناسب برای تقویت تیم تازه تأسیس‌اش می‌داند، ضمن اینکه با جذب بازیکنی مانند خامس که هنوز در سال‌های اوج دوران بازیگری‌اش است، می‌‌خواهد انقلابی در تاریخ نقل و انتقالات فوتبال آمریکا رقم بزند تا تیمش بیش از پیش معروف شود.

Publisho Theme | Powered by Wordpress