دلورنتیس: مرتنس حیرت‌انگیز است/ برای تمدید قرارداد او کار آسانی داشتیم

By | ژوئن 15, 2020

دلورنتیس: مرتنس حیرت‌انگیز است/ برای تمدید قرارداد او کار آسانی داشتیم

دلورنتیس

دلورنتیس

رئیس باشگاه ناپولی خبر داد تمدید قرارداد مهاجم بلژیکی این تیم کاری آسان بود که هنگام صرف صبحانه انجام شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آئورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی تأیید کرد که این باشگاه در پی تمدید قرارداد دریس مرتنس، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه ایتالیایی است. در ماه‌های اخیر شایعه جدایی این مهاجم 33 ساله از ناپولی مطرح شده و از اینتر و چلسی به عنوان مقاصد احتمالی این بازیکن بلژیکی یاد شده بود.

دلورنتیس در گفت‌وگو با نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» گفت: مرتنس حیرت‌انگیز است. ما 6 ماه پیش یک قرار ملاقات هنگام خوردن صبحانه با هم داشتیم. من با مردی خاص و تسلیم‌ناپذیر دیدار کردم. ما معمولاً قرارداد بازیکنی 33 ساله را تمدید نمی‌کنیم اما درباره مرتنس کار آسانی داشتیم. زمانی که او به فوتبالش پایان دهد، مایلم برای ادامه همکاری، پستی برای او در باشگاه در نظر بگیرم.

مرتنس 33 ساله که قراردادش با ناپولی در پایان فصل جاری به پایان خواهد رسید، اخیراً با گلزنی مقابل اینتر در دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا که باعث صعود ناپولی به دیدار فینال شد، شمار گل‌های زده خود با پیراهن این تیم ایتالیایی را به عدد 122 رساند و تبدیل به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه ایتالیایی شد.

رئیس باشگاه ناپولی همچنین درباره آینده حرفه‌ای مهاجم اسپانیایی این تیم که در پایان فصل جاری قراردادش با این باشگاه به پایان می‌رسد، اظهار داشت: در ماه سپتامبر یا اکتبر بود که با کایخون صحبت و موضع‌مان را برایش تشریح کردم. من باید قرارداد او را با افزایش 100 هزار یا 200 هزار یورو بهبود می‌بخشیدم اما مدیر برنامه‌های او هرگز ما را در ماجرای چیزی قرار نمی‌دهد. به هر حال او شرایط ما را می‌داند.

«کوریره دلو اسپورت» اخیراً مدعی شده بود؛ باشگاه ناپولی قرارداد دو ساله جدیدی را به خوسه کایخون پیشنهاد داده و در تلاش برای متقاعد کردن این مهاجم اسپانیایی برای ماندن در سن‌پائولو است. کایخون 33 ساله که در هفته‌های اخیر شایعه بازگشت او به فوتبال باشگاهی اسپانیا مطرح شده، مورد توجه باشگاه‌هایی همچون اورتون، استون‌ویلا و میلان هم قرار دارد. او در سال 2013 از رئال مادرید به آبی‌پوشان ناپل ملحق شد و تاکنون در 336 بازی 80 گل به ثمر رسانده است.

Publisho Theme | Powered by Wordpress