گریزمان: می‌خواهم در MLS به فوتبالم پایان دهم

By | ژوئن 15, 2020

گریزمان: می‌خواهم در MLS به فوتبالم پایان دهم

گریزمان

گریزمان

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا گفت که قصد دارد در لیگ حرفه‌ای فوتبال آمریکا به کارش پایان دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آنتوان گریزمان در تازه‌ترین اظهارنظرش درباره از سرگیری مسابقات لالیگای اسپانیا از تاریخ 13 ژوئن (24 خرداد) گفت: بازی اول ما مقابل مایورکا خواهد بود، اما بازی بدون حضور تماشاگران خیلی عجیب خواهد بود. این اولین باری است که من چنین چیزی را تجربه می‌کنم.

در فاصله 11 هفته مانده به پایان فصل جاری لالیگا، بارسلونا با دو امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید، در صدر جدول رده‌بندی لالیگا قرار دارد. گریزمان که این فصل در 37 بازی 14 گل برای آبی‌واناری‌ها به ثمر رسانده، می‌گوید در زمان قرنطینه در نتیجه شیوع ویروس کرونا، بیشتر وقت خود را با خانواده‌اش سپری کرده است.

مهاجم 29 ساله و فرانسوی بارسلونا تصریح کرد: تاکنون تا اینقدر طولانی به دور از فوتبال نبوده‌ام، اما از این فرصت استفاده کردم تا از بودن کنار فرزندانم لذت ببرم.

گریزمان که تا پایان ماه ژوئن 2024 تحت‌قرارداد بارسلونا قرار دارد، همچنین در گفت‌وگو با روزنامه «لس‌آنجلس تایمز» آمریکا، اظهار داشت: هدف و رویای من قهرمانی با بارسلونا در رقابت‌های لالیگا و لیگ قهرمانان اروپاست. پس از تحقق این اهداف، رویای بازی در جام جهانی 2022 قطر و سپس رویای بازی در MLS را در سر دارم.

وی افزود: نمی‌دانم در لیگ حرفه‌ای آمریکا در کدام تیم بازی خواهم کرد، اما واقعاً دوست دارم در MLS بازی کنم. هدفم این است که فوتبالم را در آمریکا با انجام بازی‌های خوب و نبرد برای کسب جام به پایان ببرم.

Publisho Theme | Powered by Wordpress