By | دسامبر 24, 2019

خط و نشان آنچلوتی برای لیورپول و کلوپ

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید اورتون می‌گوید تیم او در اولین دربی بندر لیورپول که روز 5 ژانویه برگزار می‌شود می‌تواند شاگردان یورگن کلوپ را شکست دهد و این برای اورتون غیرممکن نیست.

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید اورتون می‌گوید این تیم آبی‌پوش بندر لیورپول نباید به خاطر نتایج ضعیف خود در دربی‌های این شهر مقابل لیورپول، از دیداری که قرار است روز پنجم ژانویه بین دو تیم برگزار می‌شود نا امید باشد چرا که به اعتقاد او شکست دادن لیورپول برای اورتون غیرممکن نیست.

خط و نشان آنچلوتی برای لیورپول و کلوپ

اورتون در طول تاریخ در دربی‌های بندر لیورپول آمار ضعیفی داشته. آخرین دیدار دو تیم که در ماه دسامبر برگزار شد با شکست 5-2 اورتون مقابل شاگردان یورگن کلوپ همراه بود که به اخراج سرمربی سابق این تیم مارکو سیلوا انجامید. اورتون از سال 2010 تا امروز در هیچ رقابتی نتوانسته لیورپول را شکست دهد.

این در حالی است که آنچلوتی در همین فصل موفق شده به عنوان سرمربی ناپولی، یورگن کلوپ و شاگردانش را در لیگ قهرمانان با نتیجه 2-0 شکست دهد.

در آستانه دیدار دو تیم اورتون و لیورپول در روز 5 ژانویه در جام حذفی انگلیس، آنچلوتی به خبرنگاران گفت:” اورتونی‌ها کارنامه من مقابل لیورپول را می‌دانند و از این بابت خوشحالند. ناپولی همین فصل لیورپول را شکست داد. بین دو باشگاه رقابت سختی وجود دارد و این برای ما انگیزه بزرگی است. راستش را بخواهید من با یورگن کلوپ رابطه خیلی خوبی دارم و بازی کردن با آنها همیشه برایم لذت‌بخش است. لازم نیست خیلی منتظر بمانیم چون روز 5 ژانویه با هم بازی داریم و به زودی خواهیم دید. شکست لیورپول ماموریتی غیرممکن نیست و در فوتبال چیزی به اسم غیرممکن وجود ندارد”.